Liz Flowers

© Copyright - 2020

HAKKIMIZDA

15 YILLIK TECRÜBE

Çiçek, Çikolata ve Organizasyon alanında sahip olduğumuz 15 yıllık tecrübemizi 2016 yılından itibaren Liz Çiçek – Çikolata ve Organizasyon markası altında devam ettirmekteyiz.

GÜÇLÜ VE BAŞARILI ORGANİZASYON

En özel gününüz olan Düğün Organizasyonunun yanı sıra Kına, Nişan, Söz ve Evlilik Teklifi Organizasyonu ile gününüzü tarifsiz ve kusursuz kılıyoruz. Ayrıca Doğum (Hastane) Odası Süslemesi, Doğum Günü Organizasyonu, Sünnet Organizasyonu, Açılış Organizasyonu, Resmi Protokol ve Resepsiyon Organizasyonlarınız için güçlü ve başarılı organizasyonel altyapıya sahibiz.

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Alanında uzman, gelişen ve büyüyen ekibimiz ile en özel gününüze değer katmaktayız. Dinamik kadromuzla kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda, yeteneklerimizi en iyi şekilde özel günlerinizde hayata geçirmek ve koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti sağlama hedefindeyiz.

FARKINDALIK VE BECERİ

Kurumsal değerlerimizin sürekli artmasını sağlayan, insan odaklı kurumsal ilke ve politikalarımıza sıkı sıkıya bağlılık göstermekteyiz. Organizasyonlarımızda tecrübelerimizi, iş disiplinimizi ve her geçen gün farkındalık oluşturan fikirlerimiz ile geliştirdiğimiz becerimizi sunmaktan onur duyarız.

DEĞİŞİM VE GELİŞİM

Değişim ve gelişimi ilke edinen Liz Çiçek – Çikolata ve Organizasyon olarak, hızla gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurarak; küçük ayrıntıları, özel konseptleri, farklı fikirleri verdiğimiz kaliteli hizmet ile; özel günlerin en çok tercih edilen ismi olmakla beraber, bu prensibimizi ilke edinerek yolumuza devam etmekteyiz.

Call Now Button